KKS z bagażem czterech goli WIDEO

Piłkarze KKS-u wrócili z meczu sparingowego w Jarocinie z bagażem czterech bramek. Gospodarze byli w sobotę wyjątkowo skuteczni i lepiej od kaliszan dostosowali się do oblodzonej murawy.

Wynik meczu Jarota otworzył już w 3. minucie, gdy centrę Damiana Pawlaka z rzutu rożnego zamknął na dalszym słupku jeden z testowanych przez miejscowych graczy. Do przerwy było 2:0, bo do kaliskiej siatki trafił też Hubert Antkowiak. Ten sam zawodnik ustalił rezultat na 4:0 w 70. minucie. Dziesięć minut wcześniej na listę strzelców wpisał się Christian Nnamani, były napastnik drugoligowej Calisii.

Szkoleniowcy KKS-u testowali kilku zawodników, podobnie zresztą jak gospodarze. Graczom obu ekip przeszkadzał nie najlepszy stan sztucznej nawierzchni bocznego boiska w Jarocinie, która z uwagi na oblodzenie często potęgowała niedokładności w ich poczynaniach.

Kolejny mecz kontrolny kaliski trzecioligowiec rozegra 4 lutego. Na boisku w Miliczu zmierzy się ze Ślęzą Wrocław.

(mso), fot. i wideo: Norbert Gałązka (kkskalisz.pl)

***

Jarota Jarocin – KKS Kalisz 4:0 (2:0)
Bramki:
1:0 zawodnik testowany 3. min, 2:0 Hubert Antkowiak 33. min, 3:0 Christian Nnamani 60. min, 4:0 Hubert Antkowiak 70. min.
KKS (I połowa): zawodnik testowany – Tomaszewski, Gawlik, Lis, zawodnik testowany, Chojnacki, Grzesiek, Ciesielski, zawodnik testowany, Święcicki, Jankowski.
KKS (II połowa): Dorynek – Domagalski, Matczak, Czech, Grabowski, Kania, Lis (Grzesiek), zawodnik testowany (60. Pacholski), Kostow, Stojczew, zawodnik testowany.