Skromna, ale pewna wygrana. Piłkarze KKS-u pokonali Mieszko (ZDJĘCIA)

Drugie sparingowe zwycięstwo zanotowali tej zimy piłkarze KKS-u Kalisz. W sobotę na Majkowskim Wembley podopieczni Bogdana Zająca skromnie, ale pewnie ograli czwartoligowego Mieszko Gniezno 1:0.

Gospodarze od początku górowali nad rywalami, ale długo nie potrafili przekuć tej przewagi na gola. Drogę do siatki gnieźnian znaleźli dopiero w 49. minucie. Przyjezdni nie upilnowali wtedy Daniela Kamińskiego, który z najbliższej odległości główkował do pustej bramki. Asystę zanotował Piotr Giel, który popisał się precyzyjną wrzutką. Było to jedyne trafienie w całym meczu, który podzielony został na tercje po 30 minut każda.

Kolejny sparing podopieczni Bogdana Zająca rozegrają w najbliższą środę, także na Majkowie. Tym razem ich przeciwnikiem będzie trzecioligowa Pogoń Nowe Skalmierzyce.