Nie utrzymali prowadzenia. Porażka rezerw KKS-u (WIDEO)

Czwartoligowe rezerwy KKS-u prowadziły z LKS-em Gołuchów, ale ostatecznie punktów nie zdobyły. W sobotniej potyczce uległy rywalom 1:2.

W meczu, który odbył się na stadionie przy Wale Matejki, wszystkie gole padły w drugiej połowie. Wynik otworzyli gospodarze, za sprawą trafienia Daniela Kamińskiego, który w 51. minucie wykorzystał nieporozumienie obrońcy z bramkarzem i z bliska posłał piłkę do siatki. Nie minęły jednak trzy minuty i był remis. Mateusza Górskiego pokonał Krystian Benuszak. Zwycięską bramkę dla gości zdobył w 65. minucie Dawid Guźniczak, który celnie przymierzył w kierunku dalszego słupka.

Dodajmy, że w zespole z Gołuchowa wystąpiło czterech zawodników związanych wcześniej z KKS-em. To Konrad Chojnacki, Marcin Wandzel, Michał Grzesiek i Patryk Kieliba.

W czwartoligowej tabeli rezerwy KKS-u zajmują obecnie 12. miejsce. W najbliższą niedzielę podopieczni Piotra Morawskiego podejmą lidera rozgrywek, Unię Swarzędz (godz. 14:00).