Ograli Grom

Drugie zwycięstwo w tym sezonie odnieśli piłkarze kaliskiej Prosny. Rywalizujący w rozgrywkach A-klasy zespół pokonał w niedzielę na wyjeździe ekipę Gromu Golina 2:0.
Ograli Grom

Mimo że kaliszanie nie zagrali w najmocniejszym zestawieniu (brakowało m.in. Mikołaja Sołtysiaka, Mateusza Jarczewskiego i Grzegorza Dziubka), nie mieli problemów z pokonaniem gospodarzy. Rezultat otworzyli w 16. minucie za sprawą trafienia Przemysława Owczarka. W drugiej połowie kontrolowali przebieg wydarzeń, ustalając w 68. minucie wynik na 2:0. Na listę strzelców wpisał się wówczas Michał Balcerzak.

Dla Prosny była to druga wygrana w trzecim spotkaniu tego sezonu. Podopieczni Mateusza Żółtka zrehabilitowali się tym samym za porażkę z zeszłego tygodnia, a ponadto awansowali w tabeli grupy 1 A-klasy na trzecią lokatę. W najbliższą niedzielę zagrają na boisku przy Łódzkiej z CKS-em Zbiersk (godz. 11:00).