„Akademia” na turniejach w Krotoszynie i Pile

Zawodniczki i zawodnicy MUKS Akademii Siatkówki z powodzeniem rywalizowali podczas turniejów mini siatkówki, które odbyły się w Krotoszynie i Pile.

Drużyna chłopców uczestniczyła w Turnieju Mikołajkowym w Krotoszynie w kategorii dwójek. Podopieczni trenera Andrzeja Płócienniczaka zajęli tam ósme i dziewiąte miejsce, grając w składach Oliwier Wyrwich i Kordian Błaszczyk oraz Kacper Michałowski i  Miłosz Smura. W tej kategorii startowało 20 drużyn. Ich starsi koledzy, rywalizujący w „trójkach”, uplasowali się z kolei na piątej pozycji w stawce 15 zespołów.

W tym samym czasie dziewczęta trenowane przez Agatę Płócienniczak wzięły udział w turnieju w Pile. W kategorii trójek drużyna w składzie Aleksandra Farbicka, Karolina Nadera i Basia Liskowska zajęła świetne 3. miejsce, natomiast drużyna w zestawieniu Amelia Biczyńska, Nadia Antczak i Julia Biernacik uplasowała się na 9. lokacie. Rywalizowało 30 zespołów.