Ostrowski Ice Mat Półmaraton ZDJĘCIA

623 osoby stanęły na mecie IV Ostrowskiego Ice Mat Półmaratonu. Jest to największa tego typu biegowa impreza w południowej Wielkopolsce, która równocześnie zaliczana jest do Grand Prix Wielkopolski w Półmaratonie w 2017r. Uczestnicy mięli do przebiegnięcia nieco ponad 21 kilometrów ulicami miasta. Najlepszy zawodnik potrzebował godziny i szesnastu minut by pokonać dystans.

Biegacze wystartowali punktualnie o godzinie 13.  z  Rynku. Do pokonania mieli trasę 21, 97,5 km. wyznaczoną ulicami miasta: Wrocławską, Staszica, Gimnazjalną, Ledóchowskiego, Śmigielskiego, tutaj nawracali  Ledóchowskiego, Limbową, Głogową, Grabową i z powrotem Limbową, Ledóchowskiego, Kościelną do Rynku. W sumie trzy pętle ścisłym centrum miasta. Metę usytuowano w tym samym miejscu, co start.

Część zawodników nie ukończyła biegu, byli też tacy, którzy na metę weszli wspierani przez innych biegaczy lub najbliższych. Każdy kto ukończył bieg otrzymywał statuetkę. Medale i puchary tylko najlepsi.

1 POL BŁASZCZYK Jarosław (629) Team Pleszew 1972 M40 - 1 01:16:51

2 POL JUSZCZAK Tomasz (681) Kb Florian Zajączki Drugie 1979 M30 - 1 01:17:19

3 POL KLUCZYK Damian (301) Kb Czarne Wilki 1995 M20 - 1 01:18:18

4 POL PRZERWA Michał (13) Ks Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski 1987 M30 - 2 01:18:50

5 POL SOBOTA Martin (705) Run Fun Team Chróścice 1991 M20 - 2 01:18:51

6 POL PAWEŁCZAK Mateusz (494) Kb Florian Zajączki Drugie 1995 M20 - 3 01:19:13

7 POL JANASIAK Agnieszka (7) Agarum.pl 1981 K30 - 1 01:19:25

8 POL DULINIEC Tomasz (736) Brak 1975 M40 - 2 01:20:57

9 POL MILCZAREK Paweł (638) Kp Psp W Pleszewie 1989 M20 - 4 01:21:00

10 POL GRACZYK Adrian (545) Cybina Team 1988 M20 - 5 Wyniki:01:21:41