Reklama
poniedziałek, 28 kwietnia 2025 09:54
Reklama
Reklama
Reklama

Trwa nabór wniosków w ramach programu Erasmus Sport

Do 5 kwietnia 2018 roku organizacje pozarządowe mogą składać projekty i aplikować o fundusze z Unii Europejskiej w ramach programu ERASMUS SPORT. Wszystkie chętne organizacje, którą planują występowanie o zagraniczne wsparcie mogą skorzystać z bezpłatnych porad i konsultacji organizowanych przez Ministerstwo Sportu i Turystyki i Fundację Rozwoju Systemu Edukacji , które odbędą się 1 i 2 marca br. w Warszawie.
Trwa nabór wniosków w ramach programu Erasmus Sport

- Program ERASMUS, znany dobrze przede wszystkim studentom, jest także realizowany w obszarze sportu. Od grudnia ubiegłego roku Ministerstwo Sportu prowadzi kampanie informacyjne i zachęca do skorzystania z tych funduszy. Celem konsultacji będzie udzielenie zainteresowanym podmiotom wsparcia w zakresie analizy priorytetów UE w obszarze sportu, planowania zakresu projektów, tworzenia budżetu projektów czy też rozwijania współpracy partnerskiej i przygotowania wymaganej dokumentacji – wyjaśnia Marek Stodolny, zastępca dyrektora Ośrodka Sportu, Rehabilitacji i Rekreacji w Kaliszu.

Na konsultacje organizatorzy zapraszają organizacje i instytucje, które są w trakcie opracowywania wniosków i planują ich złożenie w ramach konkursu na projektu Erasmus+ Sport na rok 2018. Konsultacje odbędą w dniach 1 marca br. w siedzibie Ministerstwa Sportu i Turystyki w Warszawie przy ul. Senatorskiej 14 (Sala Lustrzana) w godzinach od 9.00 do 15.00 oraz 2 marca br. w siedzibie Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 142A (sala 215) w godzinach  od 9.00 do 15.00. Zainteresowane organizacje będą umawiane na ok. 30-minutowe indywidualnie spotkania, na które należy zgłosić się wysyłając maila do 20 lutego br. na adres: [email protected]) - Organizatorzy proszą, aby wraz ze zgłoszeniem podać informację o planowanym  projekcie, zakresie tematycznym działania, a także  o dołączenie pytań lub określenie zagadnień, które zainteresowani chcieliby  omówićdodaje Marek Stodolny

Przewodnik po programie ERSAMUS+, w którym można znaleźć informacje na temat wymogów dotyczących projektów Erasmus+ Sport znajduje się tutaj.

RED za: MS, fot. pixabay.com


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
pochmurnie

Temperatura: 13°C Miasto: Kalisz

Ciśnienie: 1029 hPa
Wiatr: 11 km/h

OSTATNIE KOMENTARZE
Autor komentarza: goscTreść komentarza: od kiedy drzewa niosą smierć????takie myślenie to tak jakby w lipcu zasłonić słońce w południe bo można dostać udaru przebywając na dworze-głupota totalna. TYlko rozwaga moze uchronić przed nieszczęściemData dodania komentarza: 28.04.2025, 08:42Źródło komentarza: „Słupy śmierci”. Czy nadal powinny rosnąć tak blisko dróg?Autor komentarza: Nocna StrażTreść komentarza: Przecież drzewa spełniają lepszą rolę niż milicja. Dzięki nim nie jeden potencjalny drogowy zabójca został wyeliminowany. Jak chcecie usuwać drzewa to trzeba w ich miejsce ustawić fotoradary i zwiększyć mandaty za przekroczenie prędkości tak z 10 razy. Zbyt dużo ludzi zginęło już w tym kraju na drogach przez pychę i arogancję kretynów, którzy nie potrafią uszanować przepisów, które nie są tworzone komuś na złość, tylko po to aby na drogach było bezpieczniej.Data dodania komentarza: 28.04.2025, 08:16Źródło komentarza: „Słupy śmierci”. Czy nadal powinny rosnąć tak blisko dróg?Autor komentarza: S1964Treść komentarza: Drzewa nie atakują. To samochody (a raczej kierowcy) atakują drzewa.Data dodania komentarza: 28.04.2025, 08:03Źródło komentarza: „Słupy śmierci”. Czy nadal powinny rosnąć tak blisko dróg?Autor komentarza: ATreść komentarza: Winni są ludzie, nie drzewa, rowy, słupy. Tylko kierowcy!! Może tak więcej fotoradarów, kamer itp. Tych lubiących prędkość to może ostudzi jak kilka razy w tygodniu będą płacić mandatyData dodania komentarza: 28.04.2025, 06:24Źródło komentarza: „Słupy śmierci”. Czy nadal powinny rosnąć tak blisko dróg?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama