Podział punktów z Kotwicą

Remisem 1:1 zakończył się niedzielny mecz czwartoligowych rezerw KKS-u Kalisz z Kotwicą Kórnik.

Spotkanie rozegrane zostało na stadionie przy Wale Matejki. Do przerwy gospodarze prowadzili 1:0 po trafieniu Mateusza Wysokińskiego. Pomocnik kaliskiej drużyny wpisał się na listę strzelców w 30. minucie, wygrywając pojedynek oko w oko z bramkarzem gości Hubertem Świtalskim. Goście wyrównali stan w 53. minucie. Bramkę zdobył wtedy Dawid Urbanek, który wykorzystał zamieszanie w polu karnym miejscowej ekipy.

W tabeli czwartej ligi kaliski zespół plasuje się aktualnie na 12. lokacie. W 21 meczach zgromadził 29 punktów. O wzbogacenie dorobku powalczy w najbliższą sobotę w wyjazdowym starciu z Wartą Międzychód.