Rewanż dla Caro

Trwa wyjazdowa niemoc siatkarzy MKS Calisia. W sobotę podopieczni Mariusza Pieczonki i Wojciecha Pytlarza przegrali w Opocznie z tamtejszym Caro 0:3. Rywale zrewanżowali się tym samym za porażkę w Kaliszu.

Sobotni bój zapoczątkował rundę rewanżową w drugiej lidze. Kaliszanie liczyli, że uda im się wreszcie przerwać wyjazdowe fatum i w końcu zainkasować na obcym parkiecie jakąkolwiek zdobycz punktową. Niestety na przełamanie w tym zakresie muszą jeszcze poczekać. Na boisku w Opocznie górą byli gospodarze i tylko drugi set przyniósł nieco więcej emocji. Przyjezdni mogli go wygrać, ale ostatecznie ulegli na przewagi. Potem zeszło z nich powietrze i gładko przegrali trzecią odsłonę, a w efekcie cały mecz.

Podopieczni Mariusza Pieczonki i Wojciecha Pytlarza spadli w drugoligowej tabeli na szóste miejsce. Za tydzień podejmą głównego faworyta do awansu, Lechię Tomaszów Mazowiecki.

***

Wyniki 12. kolejki II ligi gr. 3 siatkarzy
Caro Team Opoczno – MKS Calisia Kalisz 3:0 (25:21, 26:24, 25:16)
SPS Dragon Dobre – LKS Czarni Wirex Rząśnia 0:3 (18:25, 16:25, 19:25)
UKS Mickiewicz Kluczbork – KS Lechia Tomaszów Mazowiecki 1:3 (21:25, 30:28, 26:28, 19:25)
AZS Uniwersytet Łódzki – LKPS Borowno 3:0 (25:21, 25:19, 25:19)
SMS PZPS II Spała – ULKS MOSiR Sieradz 3:0 (25:20, 25:19, 25:19)