KKS po pierwszym sparingu. Siedem bramek z Gołuchowem

Siedem bramek padło w pierwszym tej zimy sparingu piłkarzy KKS-u Kalisz. Na boisku w Nowych Skalmierzycach podopieczni Piotra Morawskiego i Marcina Rubasa pokonali ekipę LKS-u Gołuchów 4:3.

Rezultat spotkania kaliszanie otworzyli już w czwartej minucie, ale na przerwę schodzili przegrywając 1:2. W drugiej połowie byli jednak skuteczniejsi i ostatecznie pokonali lidera klasy okręgowej 4:3. Dwa gole dla trzecioligowca zdobył Błażej Ciesielski, a po bramce Konrad Chojnacki i jeden z czterech młodych zawodników, którzy walczą o angaż w KKS-ie.

Sobotnim meczem kaliszanie zakończyli drugi tydzień przygotowań do rundy wiosennej. Na koniec kolejnego zagrają z ligowym rywalem, Jarotą Jarocin.

(mso), fot. Norbert Gałązka (kkskalisz.pl)

***

KKS Kalisz – LKS Gołuchów 4:3 (1:2)
Bramki:
1:0 zawodnik testowany 4. min, 1:1 Mateusz Szkudlarski 39. min, 1:2 Łukasz Pietrzak 43. min, 2:2 Konrad Chojnacki 53. min, 2:3 Michał Laluk 59. min, 3:3 Błażej Ciesielski 63. min, 4:3 Błażej Ciesielski 70. min.
KKS (I połowa): zawodnik testowany – Grzesiek, Czech, Lis, Grabowski, zawodnik testowany, Budrowski, Kostow, Stojczew, zawodnik testowany, Pacholski.
KKS (II połowa): Dorynek –Domagalski, zawodnik testowany (70. Stojczew), Gawlik, Matczak, Tomaszewski, Kania, Machlański, Chojnacki, Ciesielski, zawodnik testowany (70. Święcicki).