Szczęśliwa trzynastka Ziętek Team. Kaliszanie w krajowej czołówce full contact

13 medali i 3. miejsce drużynowo – tak świetnym osiągnięciem mogą poszczycić się zawodnicy KS Ziętek Team Kalisz, którzy w miniony weekend z powodzeniem rywalizowali w Swarzędzu w Mistrzostwach Polski w kickboxingu w formule full contact.

Tytuły mistrzowskie zdobyli Damian Gawłowski (junior starszy -51 kg), Beniamin Jamroziak (junior starszy +91 kg), Oskar Skupień (senior +91 kg) i Adrian Sęderecki (junior młodszy -63,5 kg). Srebrne krążki wywalczyli Robert Niedźwiedzki (senior -57 kg), Norbert Kusz (junior starszy -75 kg), Sebastian Kusz (junior młodszy -75 kg) oraz Dawid Zaborowski (senior -81 kg). Dorobek medalowy kaliskiego klubu o brązowe zdobycze powiększyły Gabriela Werner (junior młodszy +60 kg), Weronika Bartczak (junior starszy -60 kg), Julia Durkiewicz (junior młodszy +60 kg), Aleksandra Trawczyńska (junior starszy -56 kg) oraz Weronika Walczak (junior starszy +70 kg).

W imprezie startował ponadto Maciej Ciotucha (senior -81 kg), ale tym razem nie stanął na podium. W klasyfikacji drużynowej KS Ziętek Team Kalisz uplasował się na wysokiej trzeciej lokacie, ustępując jedynie klubowi z Poznania oraz kaliskiej Prośnie, o której pisaliśmy TUTAJ.