Amber bezlitosny. Kaliscy siatkarze z kolejną wygraną bez straty seta (ZDJĘCIA)

Nie mają litości dla swoich rywali siatkarze trzecioligowego MUKS Amber Kalisz. Tym razem pozostawili w pokonanym polu drużynę Siatkarza Jarocin.

Sobotni mecz w hali „Olimpia” zakończył się w trzech setach, choć w tym ostatnim było nieco emocji. Goście mieli nawet setbola przy stanie 24:23, ale gospodarze wybrnęli z tej sytuacji obronną ręką. Decydującą piłkę skończył Błażej Szymczak i siatkarze Ambera wygrali do 26, pieczętując triumf w całym spotkaniu. W poprzednich partiach zwyciężali do 17 i 23.

Podopieczni Piotra Gawrońskiego i Piotra Nowaka są jedynym niepokonanym zespołem w grupie 2 wielkopolskiej trzeciej ligi. W siedmiu rozegranych meczach wywalczyli komplet punktów. Do tej pory stracili tylko jednego seta. Za tydzień w derbowym pojedynku zmierzą się z młodą drużyną MUKS Jantar Kalisz.