Młodzież nie dała rady liderowi. Sroga porażka rezerw KKS-u (ZDJĘCIA)

Grające w ultramłodzieżowym zestawieniu rezerwy KKS-u nie miały argumentów, aby podjąć rękawicę w starciu z liderem PROEKO IV ligi, Victorią Września. Młodzi kaliszanie przegrali aż 0:8.

Niedzielny mecz odbył się na bocznym boisku przy ulicy Łódzkiej i patrząc na kadrę, jaką dysponował tego dnia trener Marcin Woźniak, trudno było oczekiwać, aby gospodarze byli w stanie nawiązać równorzędną walkę z najmocniejszą w rozgrywkach drużyną z Wrześni. Naprzeciw liderowi PROEKO IV ligi stanął bowiem zespół oparty na 16-latkach. Tylko dwóch graczy nie spełniało kryteriów młodzieżowca – bramkarz Kamil Kosut i pomocnik Filip Szewczyk. W takich okolicznościach kolejne gole dla gości wydawały się tylko kwestią czasu i tak też było. Worek z bramkami przyjezdni rozwiązali już w drugiej minucie, przed przerwą dołożyli jeszcze trzy trafienia, a w drugiej połowie podwoili dorobek, wygrywając ostatecznie 8:0.

W tym roku drugi zespół KKS-u rozegra jeszcze trzy ligowe mecze. W najbliższą środę podejmie na Majkowie w ramach 20. kolejki czwartej ligi Krobiankę Krobia (godz. 17:30), a potem zmierzy się na wyjazdach z Polonią Leszno (28 listopada) i Wilkami Wilczyn (5 grudnia).