Piotrkowianin ponownie pokonany

Po raz drugi w tym roku szczypiorniści Energa MKS Kalisz pokonali Piotrkowianina Piotrków Trybunalski. Za niespełna tydzień wznowią rywalizację w PGNiG Superlidze.

W okresie przygotowawczym do rundy rewanżowej w PGNiG Superlidze podopieczni Tomasza Strząbały dwukrotnie zmierzyli się z Piotrkowianinem. W styczniu wygrali na parkiecie przeciwnika 30:26. W sobotę zaś, już u siebie, ponownie ograli team prowadzony przez Bartosza Jureckiego, tym razem 26:20. Kaliska siódemka już po pierwszej połowie prowadziła 15:9, a przewagę wypracowała sobie w drugim kwadransie spotkania. Po przerwie kontrolowała mecz i dowiozła wygraną. Trener Strząbała dał pograć wszystkim swoim podopiecznym.

Rozgrywki PGNiG Superligi piłkarze ręczni Energa MKS wznowią już w najbliższą sobotę, 20 lutego. Tego dnia podejmą w hali Arena ekipę Zagłębia Lubin (godz. 17:30).