Kanonada na Majkowie. Osiem goli KKS-u w kolejnym sparingu

Trzecie z rzędu zwycięstwo w trwającym okresie przygotowawczym zanotowali piłkarze KKS-u. W środowym sparingu podopieczni Bogdana Zająca pokonali na Majkowie trzecioligową Pogoń Nowe Skalmierzyce aż 8:0.

„Trójkolorowi” od początku dominowali nad czołowym zespołem grupy drugiej III ligi. Worek z bramkami rozwiązał już w czwartej minucie Piotr Giel, który przed przerwą dwukrotnie wpisywał się na listę strzelców. Do siatki rywali w pierwszych trzech kwadransach trafiali też Daniel Kamiński i Filip Kendzia. Zaraz po przerwie karnego wykorzystał Mateusz Majewski, który kilka chwil później asystował przy golu Michała Boreckiego. W końcówce dwa celne strzały oddał Bartosz Gęsior, oba zamieniając na bramki. W efekcie gospodarze wygrali 8:0.

Podopieczni Bogdana Zająca zanotowali w środę trzecie tej zimy zwycięstwo. Wcześniej w pokonanym polu pozostawili Centrę Ostrów Wlkp. i Mieszko Gniezno.

***

KKS Kalisz – Pogoń Nowe Skalmierzyce 8:0 (4:0)
Piotr Giel 4, 28, Daniel Kamiński 18, Filip Kendzia 33, Mateusz Majewski 47 k, Michał Borecki 65, Bartosz Gęsior 78, 83

KKS: Mateusz Górski – Karol Smajdor, Bartosz Waleńcik, Mateusz Gawlik, Mateusz Mączyński – Bartłomiej Putno, Andrzej Kaszuba, Wiktor Walczak, Mateusz Wysokiński, Daniel Kamiński - Piotr Giel oraz Tomasz Trzęsała, Kacper Dudek, Mateusz Majewski, Michał Borecki, Bartosz Gęsior, Jakub Staszak, Miłosz Matuszewski, Adam Zadka, zawodnik testowany, Adrian Łuszkiewicz, Filip Kendzia, Maurycy Przybył, Wiktor Smoliński