Rezerwy KKS-u punktują na wiosnę

Drugi zespół KKS-u pozostaje niepokonany tej wiosny w czwartej lidze. W sobotę podopieczni Piotra Morawskiego zremisowali na wyjeździe z Wartą Międzychód 3:3.

Gospodarze trzykrotnie obejmowali w tym meczu prowadzenie, ale kaliska drużyna za każdym razem odpowiadała. Przed przerwą na listę strzelców w ekipie „trójkolorowych” wpisał się Wiktor Walczak, a w drugiej połowie bramki, które zapewniły przyjezdnym punkt, zdobyli Mikołaj Wyborny i Bartosz Gęsior.

Rezerwy KKS-u pozostają niepokonane w rundzie wiosennej czwartej ligi. Kaliszanie punktowali w każdym z czterech dotychczas rozegranych pojedynków. W sobotę zanotowali trzeci z rzędu remis. W ligowej tabeli plasują się na 12. lokacie.

W najbliższym tygodniu podopieczni Piotra Morawskiego rozegrają dwa mecze. W środę zmierzą się na wyjeździe z Orkanem Chorzemin w ramach wielkopolskiego Pucharu Polski, natomiast w niedzielę, 3 kwietnia, podejmą przy Wale Matejki ekipę Tarnovii Tarnowo Podgórne. Początek tego spotkania o godzinie 11:00.