Remis z wiceliderem. Prosna niepokonana od dziewięciu spotkań

Piłkarze Prosny kontynuują punktową passę na boiskach wielkopolskiej A-klasy. W niedzielę na obiekcie przy Łódzkiej zremisowali z wiceliderem grupy 8, Awdańcem Pakosław 1:1. W ten sposób przedłużyli serię meczów bez porażki do dziewięciu.

Podopieczni Mateusza Żółtka są rewelacją rundy wiosennej w grupie 8 wielkopolskiej A-klasy. W niedzielę zanotowali dziewiąty kolejny mecz bez porażki. Tym razem podzielili się punktami z Awdańcem Pakosław, remisując z wiceliderem 1:1. Oba gole padły po przerwie. Wynik w 59. minucie otworzyli goście po trafieniu Marcina Stachowiaka. Wyrównał w 68. minucie Mateusz Jarczewski.

W tabeli rozgrywek Prosna zajmuje obecnie szóstą lokatę, ale dziesiąta ekipa traci do niej tylko cztery oczka. W tym sezonie kaliski zespół rozegra jeszcze trzy mecze. Zmierzy się w nich z drużynami, które obecnie plasują się tuż przed nim, na miejscach 3.-5., czyli z Prosną Chocz-Kwileń (12 czerwca, wyjazd), Lasem Kuczków (19 czerwca, dom) i Czarnymi Wierzbno (26 czerwca, wyjazd).