Medale na ergometrach. Wioślarze KTW Kalisz rywalizowali w Poznaniu

Dwa medale wywalczyli reprezentanci Kaliskiego Towarzystwa Wioślarskiego w Otwartych Mistrzostwach Miasta Poznania na ergometrach wioślarskich.

W rywalizacji młodziczek na 1500 m świetnie spisała się Martyna Palot, która zdobyła srebrny medal. Do złota podopiecznej Małgorzaty Gralak zabrakło niespełna dwóch sekund. Z kolei w kategorii seniorów, którzy startowali na dystansie 2000 m, trzecie miejsce zajął Konrad Senderacki. Tuż za nim sklasyfikowani zostali inni podopieczni Mateusza Trzmiela - Adam Przybył i Maciej Jasiński.

W Poznaniu rywalizowała spora grupa wioślarek i wioślarzy Kaliskiego Towarzystwa Wioślarskiego. Kilkoro z nich otarło się o podium. W licznie obsadzonych wyścigach juniorek młodszych czwarta była Antonina Ignaszak, a piąta Michalina Majchrzak. Z kolei w zmaganiach juniorów na czwartym miejscu uplasował się Mateusz Bielak, a siódmy był Bartosz Kliber.