Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jaki powinien być samochód do firmy?

Wybierając idealny samochód firmowy, musimy zwrócić uwagę na to, by był nie tylko oszczędny, ale również wygodny, kompaktowy i bezpieczny. W końcu zależy nam na tym, by zapewnić pracownikom najwyższy komfort i sprawić, by czuli się docenieni i chronieni. Jeśli planujemy zakup firmowej floty pojazdów, musimy więc poświęcić czas i uwagę na wybór idealnych samochód. Czym powinny się wyróżniać? Na jakie cechy zwrócić uwagę? Jakie auta do firmy wybierać? Sprawdzamy!
Jaki powinien być samochód do firmy?

Dobre auto do firmy

Firmowy samochód to nieodłączny element prowadzenia biznesu. Potrzebują go członkowie kadry zarządzającej, niezbędny jest dla przedstawicieli handlowych, osób odpowiedzialnych za kontakt z klientami lub tych, które często w celach zawodowych podróżują po kraju. Żeby mieć pewność, że auto świetnie zda egzamin w trudnych warunkach, będzie bezpieczne i wygodne zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów, trzeba przed zakupem sporo się naszukać.

W zależności od potrzeb konkretnych przedsiębiorstw i profilu firmowego potrzebne nam będą inne pojazdy. Do przewożenia bagażu i transportowania towarów niezbędny będzie samochód dostawczy, a do codziennych wycieczek do klienta przyda się wygodny kompakt. Jeśli zależy nam na zwróceniu na siebie uwagi i stworzeniu wizerunku prestiżowej firmy, decydujmy się na sedany z wyższej półki. Jak widać: ile potrzeb, tyle pomysłów.

Bezpieczeństwo dla każdego

Najważniejsze – niezależnie od typu pojazdu – jest to, aby był on maksymalnie bezpieczny i komfortowy. Aby tak się stało, warto stawiać na auta wyposażone w dodatkowe systemy wspierające codzienne użytkowanie. Świetnie sprawdzą się czujniki parkowania, które dźwiękiem alarmują o zbliżającej się przeszkodzie, przyda się też kamera, dzięki której wygodnie staniemy autem nawet w najwęższej przestrzeni. Cennym dodatkiem dla każdego kierowcy będzie podgrzewana przednia szyba i lusterka, co zapobiegnie zamarzaniu i nadmiernemu parowaniu, na które narażone są pojazdy parkujące na zewnątrz. Do tego tempomat i asystent jazdy, który odciąży kierowcę na długich trasach.

Jak to sfinansować?

Zanim zdecydujemy się kupić auto, powinniśmy również przemyśleć różne formy finansowania. Możemy wybierać między kredytem, leasingiem lub pożyczką leasingową. Ostatnimi czasy to ostatnie rozwiązanie cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Mogą z niego skorzystać podmioty gospodarcze, osoby fizyczne prowadzące działalność, rolnicy, spółki cywilne oraz spółki prawa handlowego.

Pożyczki leasingowe to świetne rozwiązania do sfinansowania zakupu pojazdu nowego lub używanego. Auto staje się naszą własnością i stanowi zabezpieczenie pożyczki. Do tego niskie koszty finansowania, minimum formalności i okres finansowania od 6 do 96 miesięcy. Santander Consumer Multirent oferuje swoim klientom świetne warunki usługi. Tak, by pożyczka leasingowa była wygodna, skrojona na miarę i atrakcyjna.

artykuł sponsorowany


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 17°C Miasto: Kalisz

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 13 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama