KKS gra we Wronkach. Chce rewanżu za niechlubną porażkę

KKS nie wspomina dobrze ostatniego wypadu do Wronek. Tym bardziej więc chce rewanżu. Rezerwy Lecha to jednak mocny przeciwnik. Dlatego w sobotę kaliszan czeka trudna przeprawa.

Poprzednia wizyta KKS-u we Wronkach zakończyła się ciężkim nokautem. Już po dziewięciu minutach kaliszanie przegrywali 0:2, a po przerwie stracili jeszcze pięć goli. Wynik 0:7 to w najnowszej historii klubu z Wału Matejki najwyższa ligowa porażka. Jak bardzo podrażniła ambicje „trójkolorowych”, chyba nie trzeba pisać.

„Kolejorz” gra na wiosnę w kratkę. Lepsze mecze przeplata gorszymi. Częściej jednak punktuje niż KKS i dziś jest wiceliderem rozgrywek. To on będzie faworytem sobotniej potyczki. Ale ekipa Piotra Morawskiego i Marcina Rubasa z pewnością tanio skóry nie sprzeda. Walczy przecież nie tylko o podreperowanie dorobku, ale też o odzyskanie zaufania kibiców, mocno nadszarpniętego odpadnięciem z rozgrywek pucharowych i wysoką porażką z rezerwami innego ekstraklasowicza, Pogonią Szczecin.

Początek meczu o 12:00. Transmisję zapowiada oficjalna strona kaliskiego klubu – kkskalisz.pl oraz klubowy kanał rywali – Lech TV.