Reklama
poniedziałek, 21 kwietnia 2025 19:28
Reklama
Reklama
Reklama

Kalisz nominowany w plebiscycie „Kocham to Miasto – Miasto Roku 2017”

26 miast, w tym Kalisz, bierze udział w plebiscycie "Kocham To Miasto - Miasto Roku 2017". Głosować można do 9 grudnia. Zwycięzca w nagrodę otrzyma promocję w sieci, a uczestnicy drobne upominki, m.in. aparat fotograficzny czy kartą podarunkową.
Kalisz nominowany w plebiscycie „Kocham to Miasto – Miasto Roku 2017”

Widoki, architektura, miejsca, a może ludzie – co najbardziej kochamy w naszym mieście? Czy z sentymentem do niego wracamy, a może to dla nas najważniejszy punkt na ziemi? „Kocham To Miasto – Miasto Roku 2017” to druga edycja plebiscytu, dzięki któremu mieszkańcy i turyści mogą docenić wybrane miasto i pomóc mu zdobyć wyjątkowy tytuł. Najważniejsze jest zaangażowanie wszystkich tych, którzy jedno z wybranych miast darzą szczególną sympatią.

Każdy, kto chce zagłosować na ukochane miasto lub miasta, może to zrobić codziennie jeden raz na stronie plebiscytu. Co więcej, najatrakcyjniejsze uzasadnienie dokonanego wyboru zostanie nagrodzone. W konkursie do wygrania są: aparat fotograficzny FUJIFILM Instax, 2 karty prezentowe do sieci Empik, 7 podwójnych biletów na dowolny seans 2D w kinach Cinema City.

Jakie nagrody zdobędzie zwycięskie miasto? Miasto Roku 2017 otrzyma statuetkę, dyplom oraz wsparcie HRS w promocji w sieci. Dzięki kolejnej odsłonie plebiscytu więcej osób odkryje atrakcje polskich miast. Warto na bieżąco śledzić przebieg głosowania i intensywnie wspierać swojego faworyta. Jeszcze w tym roku dowiemy się, które miasto otrzyma tytuł Miasta Roku 2017. W pierwszej edycji zwyciężył Słupsk.

Szczegóły konkursu dostępne na http://www.hrs.com/pl/projekty/miasto-roku-2017  Miasta można wybierać do 9 grudnia 2017 roku, zaś 11 grudnia zostaną ogłoszone wyniki.

MIK, fot. org.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 20°C Miasto: Kalisz

Ciśnienie: 1009 hPa
Wiatr: 3 km/h

OSTATNIE KOMENTARZE
Autor komentarza: mTreść komentarza: Droga z ograniczeniem dnc do 3,5 tony. Śmiech na sali. To nie po to, by nie było korków, ale by był dojazd do wzgórz. I to dwupasmowy.Data dodania komentarza: 21.04.2025, 18:18Źródło komentarza: „Zabudowa usługowa na osiedlu”. Tak rozbudowuje się ten terenAutor komentarza: wyborcaTreść komentarza: Każda wpłata przekraczająca kwotę minimalnego wynagrodzenia za pracę-czyli 4666 zł.-musi znaleźć się w rejestrze wpłat komitetu. Na rzecz komitetu wyborczego Trzaskowskiego dokonano 221 wpłat (stan z 18 kwietnia), a na komitet wyborczy Nawrockiego 356 wpłat (stan z 04 kwietnia). Ze stron internetowych obu komitetów wyborczych wynika iż poparcie wśród przedsiębiorców mają obaj kandydaci i zarzut że tylko jednego kandydata wspierają przedsiębiorcy w określonym celu jest chybiony. Warto przy okazji także zobaczyć całą plejadę przedsiębiorców wspierających komitet wyborczy Dudy w 2020r.Data dodania komentarza: 21.04.2025, 17:40Źródło komentarza: Kto płaci na partie polityczne? Wykaz nazwisk z KaliszaAutor komentarza: Czytelnik.Treść komentarza: Zamiast tego drewnianego podestu można by było wykonać chociaż drewnianą kładkę na rzece Swędrni przy wiadukcie Szlaku Bursztynowego gdzie przerywa ścieżkę rowerową i trzeba nadrabiać kilometry jadąc do ulicy Sportowej gdzie można się przeprawić przez tamtejszy most i cofać się z powrotem do Szlaku Bursztynowego. Ciekawe jak to ma zrobić osoba niepełnosprawna na wózku inwalidzkim wydłużając bardzo swoją trasę.Data dodania komentarza: 21.04.2025, 17:36Źródło komentarza: Ciężki sprzęt w Parku Przyjaźni. Drewniana konstrukcja już nad wodąAutor komentarza: MłodyTreść komentarza: Świat po wojnie - a Polska po 1989 roku została tak urządzona, żebyśmy byli niewolnikami w rękach przedsiębiorców, polityków i elit wykonujących tzw ,,wolne zawody" najczęściej z branży prawniczej i medycznej. Z niepokojem patrzę na to, że, oni mają takie olbrzymie pieniądze, powiązania z zagranicznym kapitałem, że obecnie obwarowują się u władzy w Polsce, aby nie dopuścić już nigdy do odbicia władzy z ich rąk, przez Prawicę albo Antysystemowców. Przyglądam się tej ,,elicie" już od czasów studiów i mogę śmiało napisać że od lat jest stały podział na burżujów (przedsiębiorcy, prawnicy, medycy, dyrektorzy, profesorowie akademiccy, nauczyciele), którzy w większości popierają PO, ewentualnie ich koalicjantów, oraz na ,,pospolity lud drugiej kategorii" (robotnicy, rzemieślnicy - ogólnie ludzie pracy fizycznej, rolnicy, bezrobotni, emeryci), którzy głosują na PiS, a od niedawna na Konfederacje.Data dodania komentarza: 21.04.2025, 17:19Źródło komentarza: Kto płaci na partie polityczne? Wykaz nazwisk z Kalisza
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama