Pięć goli na Wembley. KKS zwycięża w pierwszym sparingu WIDEO

Serię zimowych gier kontrolnych piłkarze KKS-u Kalisz zaczęli od zwycięstwa. W sobotę podopieczni Piotra Morawskiego ograli na Majkowskim Wembley beniaminka czwartej ligi, LKS Gołuchów 3:2.
Kliknij aby odtworzyć

Do przerwy gospodarze prowadzili 1:0 po płaskim strzale Tomasza Kowalskiego. W drugiej połowie gołuchowianie dwukrotnie doprowadzali do remisu, ale za każdym razem kaliszanie skutecznie odpowiadali. Po golu głową Dawida Guźniczaka do siatki rywali trafił Christian Nnamani, a po bramce Pawła Stempnia wynik na 3:2 ustalił Rafał Jankowski, popisując się celną główką.

Kolejnym sparingpartnerem kaliszan będzie KS Opatówek. Ten mecz również rozegrany zostanie na Majkowskim Wembley.

(mso), fot. i wideo: Norbert Gałązka

***

KKS Kalisz – LKS Gołuchów 3:2 (1:0)
Tomasz Kowalski 42, Christian Nnamani 62, Rafał Jankowski 73 – Dawid Guźniczak 57, Paweł Stempień 67

KKS (I połowa): Pogorzelec – Palat, Matczak, Lis, Grabowski (30. Staszak), Owczarek, Stojczew, Chojnacki, Żegleń, Kowalski, Matuszewski. KKS (II połowa): Osuch – Maciejewski, Gawlik, Grzesiek, Staszak (60. Łepski), Domagalski, Budrowski (75. Kieliba), Tunkiewicz, Nnamani, Ciesielski, Jankowski