KKS postrzelał. Debiut Hordijczuka ZDJĘCIA

Jedenaście bramek zdobyli piłkarze KKS-u w środowym sparingu z CKS-em Zbiersk. W barwach kaliskiej drużyny zadebiutował Ukrainiec Pawło Hordijczuk, do gry po kontuzji wrócili natomiast Robert Tunkiewicz i Damian Ślesicki.

To, co zawiodło kaliszan w pierwszych meczach tego sezonu, to skuteczność. Pomóc w odpowiednim dostrojeniu strzeleckich armat miała środowa potyczka z grającym w klasie okręgowej CKS-em Zbiersk. Cel swój spełniła, bo gospodarze aż jedenastokrotnie znajdywali drogę do bramki, a mogli nawet więcej.

Do przerwy hat-tricka skompletował Hubert Antkowiak, dwie bramki dołożył Damian Warchoł i kaliszanie prowadzili 5:0. W drugich 35 minutach (grano 2x35 minut) trzy trafienia zanotował też zmiennik Antkowiaka, Łukasz Żegleń. Dwa gole zdobył natomiast ukraiński pomocnik Pawło Hordijczuk, dla którego był to pierwszy występ w „trójkolorowych” barwach. Do dorobku bramkowego podopiecznych Piotra Morawskiego dorzucił się ponadto Mateusz Stefaniak.

Szkoleniowiec kaliskiego trzecioligowca miał w środę do dyspozycji 20 zawodników. Wśród nich byli Robert Tunkiewicz i Damian Ślesicki, którzy od początku tej kampanii leczyli urazy. Teraz wrócili do zajęć z zespołem i wkrótce powinni się znaleźć w meczowej kadrze. W sparingu z CKS-em rozegrali po kilka minut.