Test dla dublerów. KKS pokonał Olimpię ZDJĘCIA i WIDEO

Grający w rezerwowym składzie KKS Kalisz pokonał w sobotnim sparingu Olimpię Brzeziny 3:0. Wszystkie gole padły w drugiej połowie.
Kliknij aby odtworzyć

Celem meczu kontrolnego, który rozegrany został na stadionie przy Wale Matejki, było sprawdzenie zawodników, którzy jesienią rzadko pojawiali się na murawie. Stąd szansę występu od pierwszej minuty otrzymali m.in. bramkarz Patryk Pawela, pomocnik Damian Poliński oraz juniorzy młodsi – Wiktor Smoliński, Jakub Zachara i Mateusz Regling. Dublerzy zaliczyli test, pokonując rywalizującą w klasie okręgowej Olimpię Brzeziny 3:0.

Przed przerwą najlepszą okazję na pokonanie Jacka Kuświka zmarnował Nikodem Zawistowski, który pocelował w słupek. Zrehabilitował się za to w końcówce sparingu, ustalając jego wynik na 3:0. W drugiej połowie do siatki rywali trafiali też Daniel Stanclik i Daniel Kamiński.

W tym roku KKS rozegra jeszcze jeden mecz kontrolny. Za tydzień ugości drugą drużynę Piasta Gliwice.

Michał Sobczak, wideo: Norbert Gałązka