KKS wygrał z ŁKS-em. W sobotę dwa sparingi

W środowym sparingu piłkarze KKS-u pokonali na Majkowie trzecioligowy ŁKS Łagów 3:1. W najbliższą sobotę podopieczni Bogdana Zająca rozegrają dwa mecze kontrolne, w tym z pierwszoligowym Chrobrym Głogów.

W starciu z trzecioligowcem z Łagowa bramki padały na początku i pod koniec rywalizacji. Już po sześciu minutach gospodarze prowadzili 2:0. Najpierw dogranie Piotra Giela zamienił na gola Mateusz Majewski, a nieco później po centrze Adriana Łuszkiewicza celnie główkował Mateusz Wysokiński. Na kolejne trafienie trzeba było czekać do 87. minuty. Bramkę kontaktową zdobył wtedy Aleksander Waniek. Nie minęło jednak 60 sekund, a wynik na 3:1 ustalił Kacper Dudek. Młodzieżowiec KKS-u popisał się precyzyjnym uderzeniem z dystansu.

Tymczasem w najbliższą sobotę podopieczni Bogdana Zająca rozegrają dwa mecze kontrolne. Oba odbędą się na boisku na Majkowie. O 12:30 formę niebiesko-biało-zielonych sprawdzi pierwszoligowy Chrobry Głogów, natomiast dwie godziny później naprzeciw kaliskiej drużyny staną gracze czwartoligowej Unii Solec Kujawski.