Siatkarze w gazie. Trzecia z rzędu wygrana 3:0!

Trzecie z rzędu zwycięstwo bez straty seta zanotowali siatkarze MKS Calisia Kalisz. Tym razem podopieczni Mariusza Pieczonki i Wojciecha Pytlarza odprawili z kwitkiem beniaminka drugiej ligi, ULKS MOSiR Sieradz.

Faworytem środowego spotkania w hali przy Łódzkiej byli gospodarze i z tej roli wywiązali się oni bardzo sumiennie. Kaliszanie okazali się co najmniej o klasę lepsi od beniaminka z Sieradza i wygrali zdecydowanie, w trzech setach, do 20, 22 i 10. Dla podopiecznych Mariusza Pieczonki i Wojciecha Pytlarza to czwarte zwycięstwo w sezonie i zarazem trzecie z rzędu w wymiarze 3:0. Dzięki kolejnej zdobyczy MKS przesunął się na szóste miejsce w tabeli grupy 3 drugiej ligi, a do trzeciej w zestawieniu drużyny z Opoczna traci zaledwie punkt.

W najbliższy weekend kaliski zespół uda się do Spały, by w starciu z tamtejszym SMS PZPS podtrzymać korzystną serię.

***

Wyniki 8. kolejki II ligi gr. 3 siatkarzy
MKS Kalisz – ULKS MOSiR Sieradz 3:0 (25:20, 25:22, 25:10)
UKS Mickiewicz Kluczbork – SMS PZPS II Spała 3:0 (25:19, 25:20, 25:21)
SPS Dragon Dobre – Caro Team Opoczno 0:3 (25:27, 27:29, 16:25)
KS Lechia Tomaszów Mazowiecki – AZS Uniwersytet Łódzki 3:0 (25:20, 25:14, 26:24)
LKS Czarni Wirex Rząśnia – MKS Bzura Ozorków 3:0 (25:15, 25:23, 25:10)