Ostre strzelanie z Victorią. Efektowne zwycięstwo rezerw KKS-u (WIDEO)

Ostre strzelanie urządzili sobie w niedzielne przedpołudnie piłkarze rezerw KKS-u Kalisz. Wyżej notowaną w czwartej lidze Victorię Września pokonali przy Wale Matejki aż 7:1.
Kliknij aby odtworzyć

Ozdobą meczu był gol Kamila Koczego, który w 43. minucie huknął z dystansu wprost w okienko bramki strzeżonej przez Tobiasza Nowickiego. Przed przerwą do siatki rywali trafiali również Mateusz Wysokiński i Karol Smajdor, a gola dla przyjezdnych zdobył Piotr Gułajski. W drugiej połowie kolejne trafienie zanotował Wysokiński, karnego wykorzystał Bartosz Gęsior, do celu dotarło też dośrodkowanie Andrzeja Kaszuby z rzutu wolnego, które okazało się całkiem precyzyjnym uderzeniem. Ostre strzelanie zakończył w 78. minucie Maurycy Przybył, po sprytnej indywidualnej akcji Koczego.

Dla podopiecznych Grzegorza Kalka było to piąte w tym sezonie zwycięstwo. W tabeli wielkopolskiej czwartej ligi zajmują oni jedenaste miejsce. W 11 meczach zgromadzili 16 punktów. A o kolejną zdobycz powalczą w najbliższą sobotę w Koninie z tamtejszym Górnikiem, który zamyka stawkę.

(mso), fot. i wideo: Michał Zakosztowicz, KKS Kalisz