Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Poznaj tajniki medycyny energetycznej. Spotkanie z pierwszym polskim holopatą

Cierpisz na nawracające przewlekłe infekcje, choroby zwyrodnieniowe, zaburzenia snu, stany chronicznego przemęczenia? A może interesuje Cię medycyna niekonwencjonalna i chcesz poszerzyć swoją wiedzę na ten temat? Ze swoim doświadczeniem z kaliszanami już 28 kwietnia podzieli się pierwszy polski holopata, Roman Nacht.

Jak odblokować kanały przepływu energii w naszym umyśle i ciele? Co jeść, by cieszyć się zdrowiem? Jak wpływa na nas elektromagnetyczny smog? Tego między innymi dowiedzą się osoby uczestniczące w spotkaniu z Romanem Nachtem. Organizuje je Bonifacy Czerniak, prezes Akademii Zdrowia „Arkadia Polania”. W sprawach organizacyjnych można telefonować pod numer: 604 441 629. 

Holopatia jest najnowszą gałęzią medycyny energetycznej,  nieinwazyjnej. - Medycyna energetyczna – a w szczególności holopatia – może wnieść bardzo wiele do sposobu uśmierzania i leczenia chorób spowodowanych przez negatywne wpływy środowiskowe. Dodatkowo medycyna energetyczna mogłaby zintegrować się z tradycyjną biologią oraz medycyną akademicką i dostarczyć naszym politykom argumentów pozwalających im na zatrzymanie tego środowiskowego szaleństwa, a więc tam gdzie leżą jego przyczyny! (…) Holopatia dba o odblokowanie pacjenta, o podwyższenie jego poziomu energetycznego, o sprowokowanie rezonansów z siłą uzdrawiającą istniejącą w każdym człowieku, w każdym żywym organizmie. Bez wywołania tej energii, wyzdrowienie jest niemożliwe – przekonuje Roman Nacht, pierwszy polski holopata.

Spotkanie  z Romanem Nachtem odbędzie się w tę sobotę, 28 kwietnia o godzinie 10:00 w auli Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego UAM przy ul. Nowy Świat 28/30. Bilet wstępu kosztuje 40 zł, do nabycia przed wykładem.

Roman Nacht – (ur. 1946 roku) polski myśliciel, interesujący się psychologią praktyczną i ezoteryczną, drogami rozwoju duchowego, zjawiskami parapsychicznymi, ufologią oraz treningiem autogennym. Nacht jest pierwszym polskim holopatą. Od czasu opuszczenia ojczyzny mieszkał w Izraelu, Niemczech, Stanach Zjednoczonych, na Tahiti i wysepce Makemo (Polinezja), a także w Indiach (Auroville). W latach 90-tych ubiegłego stulecia do roku 2000 prowadził austriacko-izraelski instytut medycyny holopatycznej.

Nacht posiada swój kanał na youtube.com, na którym cyklicznie pojawia się jego program: „ Dobre Wieści Roman Nacht”. Ponadto, Nacht prowadzi bloga, na którym komentuje bieżącą politykę, medycynę oraz wydarzenia na całym świecie. Jest autorem książek: psychografii „Podwójna spirala” oraz „Czy ktoś z Państwa pragnie ze mną porozmawiać?

Nota na podstawie www.ksiązki.wp.pl

Artykuł sponsorowany


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 1°C Miasto: Kalisz

Ciśnienie: 1024 hPa
Wiatr: 17 km/h

OSTATNIE KOMENTARZE
Autor komentarza: szoferTreść komentarza: Uważam że w złą pogodę w szarugę ludzie ubraniu ciemne szaty przechodzący przez zebry są czasem mało widoczni, powinni mieć białe, lub żólte opaski odblaskowe.Data dodania komentarza: 15.01.2025, 01:20Źródło komentarza: „Prawie by mnie potrąciło”. Piesi kontra kierowcyAutor komentarza: LokTreść komentarza: Male przypomnienie- kontrakt z Koreańczykami nie podpisał PIS. A dokładnie to podpisał na produkcję w Korei a nie w PL, więc sam się zaorałeś niewiedząData dodania komentarza: 14.01.2025, 21:00Źródło komentarza: „Pancerna Wielkopolska” pod znakiem zapytania. Co z czołgiem K2?Autor komentarza: AdamTreść komentarza: Ta nauczycielka pośrodku, blondynka ze srebrnymi zawieszkami na prawej dłoni - przepiękna kobieta, te uczennice się kryją przy niejData dodania komentarza: 14.01.2025, 20:54Źródło komentarza: Zabawa do białego rana! Studniówka V LO ZDJĘCIAAutor komentarza: PsylockTreść komentarza: Koreańskie czołgi i tak są lepszym zakupem niż pchanie się w leopardy... mało tego Czechy i Słowacja rezygnują z zakupu leopardów A8 ponieważ koszt jednej sztuki wynosi prawie 20milionów euro gdzie my za 1 abramsa płaciliśmy ok. 9milionów, tworzenie produkcji w Polsce nawet większym kosztem zakupu z czasem zwróci nam się w postaci wiedzy i zdobytemu doświadczeniu w budowie, wystarczy spojrzeć na Turcje która zaczyna już budowę własnego czołgu Altay. Kolejną kwestią jest dostępność czołgów bo K2GF dostaliśmy ogromną ilość w krótkim czasie gdzie kraje które się zdecydowały na Leo2A8 muszą czekać parę lat żeby otrzymać 1-2 bataliony czołgów. Gadanie też że K2 się nie nadaje na nasze warunki jest mocno na wyrost, prawdą jest że ma gorszy pancerz od Abramsa ale nie odbiega zbyt mocno od leopardó, oba te czołgi (Abrams i K2) będą wyposażane w ochronę HardKillData dodania komentarza: 14.01.2025, 18:15Źródło komentarza: „Pancerna Wielkopolska” pod znakiem zapytania. Co z czołgiem K2?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama